V čem se lišíme od ostatních?

Našim cílem je děti seznámit se světem kolem nás inovativní a zábavnou formou.

Naše výukové programy školky jsou zaměřené na přírodu, zvířátka tradice a sport. Nabízíme možnost volby plně anglického režimu s rodilými mluvčími nebo v česko-anglickém režimu. Malé skupinky dětí poznávají přírodu formou her, procházek a pokusů. Odpoledne probíhají profesionálně vedené zájmové kroužky.

Pár slov o školce

Environmentální centrum

Jsme projekt moderního enviromentálního centra a školky pro děti od 3 do 6 let sídlící v novostavbě u Botanické zahrady a v těsné blízkosti zoo. Lokalita nabízí skvělé sportovní vyžití pro děti v překrásné přírodě chráněné krajinné oblasti. Naleznete zde okouzlující botanickou zahradu, zoologickou zahradu, parky, vinice, poznávání fauny, flóry a to vše v bezpečí připomínající vesnici pouhých 10 minut od centra.

Jsme moderní! Rodiče mohou využít interní aplikaci, kde si mohou prohlédnout fotografie co jejich dítě dělalo. Jsou informováni o aktuálním dění ve školce, díky aplikaci jsme s rodiči v úzkém kontaktu a rodiče mají kontrolu.


Chci znát cenu Přijďte se k nám podívat


Přehled kroužků ve školce

Poznejte nás blíž

Jak to u nás vypadá?

Podívejte se, jak to u nás vypadá a na co se může Vaše dítě těšit. Čeká jej spousta různorodých aktivit, hraček rozvíjejících představivost a hlavně mnoho usměvavých kamarádů!

Poznejte nás

Náš tým v Envicentru labuť

Sabina KřížováJednatelka MŠ

Považuji za zásadní připravit naše děti na budoucnost, která na ně čeká a stále se zvyšující nároky, které na ně budou kladeny. Školky labuť jsem vytvořila jako anglickou školku, anglicko-českou školku a jesle s nejvyšší úrovní po mnoha stránkách.

Více informací
Jan VodrážkaZástupce jednatele MŠ

Vystudoval Střední pedagogickou školu v Berouně, se specializací na hudební a výtvarnou výchovu. Byl na stáži v Anglii, kde si prohloubil znalosti anglického jazyka a také sledoval, jak se vyučují děti předškolního věku v cizině.

MirkaMetodik vzdělávání v českém jazyce

Mirka vystudovala střední zdravotnickou školu obor všeobecná zdravotní sestra. Po absolvování školy pracovala 3 roky v dětské odborné léčebně, kde získala mnoho zkušeností s dětmi předškolního věku.

Více informací
GeorgeMetodik vzdělávání v AJ

George k nám nastoupil jako učitel hudby a anglického jazyka, výuku vede pouze v anglickém jazyce. Vystudoval střední školu v USA, Virginia, Woodson High School, kde již zjišťoval, že jeho budoucím zaměstnáním bude výchova a vzdělávání dětí předškolního věku. Studoval na NOVA college, Virginia USA, jak správně, efektivně a moderně učit anglický jazyk předškolní děti.

Více informací
NatálieOrganizace chodu MŠ, učitelka předškolního vzdělávání

Práci s dětmi se věnuje od brzkého věku jako doprovod na školky v přírodě nebo vedoucí na dětských táborech. Nyní se věnuje organizaci v naší školce.

Více informací
SabinaOrganizace chodu MŠ, učitelka pro školku

Děti odmalička miluje. Je sama takové "malé velké dítě", proto vidí svět dětí takový, jaký opravdu je. Momentálně studuje předškolní a mimoškolní pedagogiku, aby mohla pracovat už jen s dětmi a splnit si tak svůj sen.

Více informací
LeighRodilý mluvčí

Lee se rozhodl jeho pracovní život věnovat práci s dětmi. Je to práce, kterou doopravdy miluje, protože každé dítě mu dokaže vykouzlit úsměv na tváři a každý den s nimi je jiný. Lee cestoval kolem světa a přes 18 let pracoval v různých mateřských školách, státních i soukromých ale nakonec svůj domov našel v Čechách, zejména v této úžasné školce, kde je obklopen kolegy, kteří se ze srdce starají o výuku dětí a hlavně také jejich blahu.

Více informací
ElizabethRodilý mluvčí

Studovala environmentalistiku a pracovala na východním pobřeží Ameriky. Poté, co se rozhodla učit angličtinu v zahraničí, absolvovala mezinárodní kurz TEFL pro výuku angličtiny jako cizího jazyka a přestěhovala se do Prahy.

Více informací
DeepUčitelka angličtiny

Deep má zkušenost s dětmi od jejích 14 let. Dobrovolně učila děti v její zemi a od mala se starala o její sourozence. Práce s dětmi je to, co si užívá nejvíce a nejraději a je ráda, že může být součástí v jejich životě a pomáhat jim v jejich osobním růstu.

Více informací
JanaLogopedický preventista

Jana má ve školce na starosti logopedickou prevenci a podporuje rozvoj řeči u našich dětiček. Stará se i o ty naše nejmenší a dělá to s láskou a nadšením.

Více informací

Zaujali jsme Vás, ale stále váháte?

Přijďte se k nám podívat
a poznejte nás osobně

Chci osobní prohlídku
Rychlé kontakty

Volejte
+420 607 333 444
E-mail
info@skolkylabut.cz

Kontakty
Sociální sítě
Facebook Instagram Youtube