V čem se lišíme od ostatních?

Našim cílem je děti seznámit se světem kolem nás inovativní a zábavnou formou.

Pruhonická labuť je dětským rájem skýtajícím plno zábavy ve spojení s hravou a kvalitní výukou anglického jazyka a bohatým výběrem zájmových kroužků. Nabízíme vysoce kvalitní péči v bezpečném a motivujícím prostředí.

Pár slov o školce

Průhonická labuť

Soukromá anglická školka a jesle Průhonická labuť je jedinečným projektem velmi vysoké úrovně na překrásném místě v Praze Průhonicích v největším centru Funpark Žirafa v ČR.

Kromě radosti z pohybu zajišťuje každodenní program plno zábavy ve spojení s hravou a kvalitní výukou anglického jazyka pod vedením rodilých mluvčí. Certifikovaní pedagogové, se speciální pedagogickou péčí, kladou důraz například také na logopedii nebo předškolní programy.

Školka disponuje moderní interaktivní tabulí, didaktickými pomůckami a bohatým vybavením. Individuální péče o děti v malých skupinkách a zájmové kroužky doplňují programy, podporující zdraví vašich dětí.


Chci znát cenu Přijďte se k nám podívat


Přehled kroužků ve školce

Jaké typy najdete ve školce?

Typy vzdělávání v Průhonické labuti

Poznejte nás blíž

Jak to u nás vypadá?

Podívejte se, jak to u nás vypadá a na co se může Vaše dítě těšit. Čeká jej spousta různorodých aktivit, hraček rozvíjejících představivost a hlavně mnoho usměvavých kamarádů!

Poznejte nás

Náš tým v Průhonické labuti

Sabina KřížováJednatelka MŠ

Považuji za zásadní připravit naše děti na budoucnost, která na ně čeká a stále se zvyšující nároky, které na ně budou kladeny. Školky labuť jsem vytvořila jako anglickou školku, anglicko-českou školku a jesle s nejvyšší úrovní po mnoha stránkách.

Více informací
Jan VodrážkaZástupce jednatele MŠ

Honza své pedagogické dovednosti prohluboval během stáže v Anglii. Zde nejen rozšířil své znalosti anglického jazyka, ale též systematicky studoval metodiky výuky předškolních dětí v zahraničí. Honza se stal garantem předškolní přípravy díky svým dlouholetým zkušenostem a úspěšně připravil několik skupin dětí na vstup do školního prostředí. Jeho neustálá pozitivní energie a kreativní přístup obohacují veškerou interakci s dětmi.

Více informací
MirkaMetodik vzdělávání v českém jazyce

Mirka vystudovala střední zdravotnickou školu obor všeobecná zdravotní sestra. Po absolvování školy pracovala 3 roky v dětské odborné léčebně, kde získala mnoho zkušeností s dětmi předškolního věku. Zde zjistila, že ji práce s dětmi naplňuje a rozhodla se studovat obor speciální pedagogika pro předškolní děti na univerzitě Palackého v Olomouci.

Více informací
George Metodik vzdělávání v AJ

George k nám nastoupil jako učitel hudby a anglického jazyka, výuku vede pouze v anglickém jazyce. Vystudoval střední školu v USA, Virginia, Woodson High School, kde již zjišťoval, že jeho budoucím zaměstnáním bude výchova a vzdělávání dětí předškolního věku.

Více informací
LadaOrganizace chodu MŠ

Lada žije se svou rodinou v Praze. Vystudovala obor Pedagogické lyceum. Má praxi ve volnočasovém centru Domu dětí a mládeže a jako vychovatelka ve školní družině, kde se starala o děti prvního stupně. Práce v mateřské školce byl vždy její sen, který si nyní plní.

Více informací
NojanUčitel angličtiny

Nojan pochází z Dubaje. Od školky navštěvuje americké a britské školy. V současné době studuje dětskou psychologii v Praze a zajímá se o moderní přístupy ve vzdělávání dětí předškolního věku.

Více informací
KenaUčitel angličtiny

Kena posledních 7 let žije v Praze. Je vdaná a má 6 letého syna. Bakalářský titul v oboru středoškolského vzdělávání získala na MSU-IIT na Filipínách. Mezi její zájmy patří vaření/pečení, digitální grafika, umění a tanec. Nedávno také získala s vyznamenáním certifikát znalosti anglického jazyka.

Více informací
EmilyUčitel angličtiny

Emily pochází z Filipín. Absolvovala bakalářský obor umění v angličtině a magisterský obor vzdělávání v angličtině. V Německu pracovala v nadaci Hans Seidel v oboru Hodnotové výchovy. Jako učitelka angličtiny a hodnotového vzdělávání po více než dvaceti letech s pokorou může říci, že vše co dělala, bylo s nasazením a trpělivostí.

Více informací
DenisaUčitelka ve školce
MichaelaUčitelka v jesličkách

Míša je původním povoláním klenotnice, její celoživotní sen byl pracovat s dětmi, proto si udělala kurz chůvy a tím si sen splnila. Zkušenosti poté nabrala jako chůva, kde hlídala děti v domácnosti. Její nejoblíbenější činnosti jsou sportovní aktivity a hudební výchova.

Více informací
LuckaPaní učitelka v jesličkách a mladší školce

Lucka absolvovala rekvalifikační kurz chůvy pro děti v předškolním věku. Pět let pracovala v soukromé mateřské školce, jako paní učitelka. Ráda pro děti připravuje různé zábavné programy a moc ji baví tvoření s dětmi. Během své pětileté praxe ve školce navštěvovala přednášky zaměřené na Dvouleté děti v dětském kolektivu.

Více informací
JanaLogopedický preventista

Jana má ve školce na starosti logopedickou prevenci a podporuje rozvoj řeči u našich dětiček. Stará se i o ty naše nejmenší a dělá to s láskou a nadšením. K dětem má velmi kladný vztah, děti miluje a snaží se jim předat vše, co se za celý život naučila.

Více informací

ADRESA ŠKOLKY A JESLÍ

Průhonická labuť


Adresa

Obchodní 106
251 70 Čestlice
Česká republika

Telefon

+420 607 333 444

E-mail

info@skolkylabut.czZobrazit na mapě

Zaujali jsme Vás, ale stále váháte?

Přijďte se k nám podívat
a poznejte nás osobně

Chci osobní prohlídku
Rychlé kontakty

Volejte
+420 607 333 444
E-mail
info@skolkylabut.cz

Kontakty
Sociální sítě
Facebook Instagram Youtube