Zpětná vazba je důležitá

Co o nás říkají...

Náš Matěj navštěvuje tuto školku pár měsíců v roce. Jsme jako jeho rodiče velmi spokojeni s výběrem:). Matěj se ze školky vrací nadšený, což je pro nás velmi důležité. Co na této školce opravdu oceňujeme, je volba docházky v mobilní aplikaci, vždy na následující týden a celková domluva s vedením školky.

Jelikož stále dost cestujeme, jsme někdy nároční, ale pokaždé se nám všichni snaží vyjít maximálně vstříc. Jednoduše bych řekla, že nic v těchto jesličkách/školce není problém a na všem se dá domluvit.

Jakub Voráček a Markéta Beranová
Hokejista NHL s přítelkyní

Volba školky bylo u nás téma, které jsme řešili docela dlouho. Chtěli jsme pro naše děti samosebou to nejlepší - individuální přístup, flexibilitu, príma učitele a hlavně anglický mluvící učitele, aby se naše děti přirozeně učily druhý jazyk.

To je vše, co jsme našli v Trojské labuti, kam nejprve chodila naše starší dcera Emilka a když bylo Marečkovi rok a kousek, začal chodit párkrát v týdnu do jesliček, protože miluje dětský kolektiv.

Tato školka je pro nás skvělým partnerem při výchově našich dětí. Je skvělé pozorovat, že se ve školce učí tolik věcí, které jim my nedokážeme předat.

Karolina Gudasová Neuwirthová a Michal Neuwirth
Herečka a zpěvačka, hokejista

Výběr školky pro našeho syna jsme považovali za velice důležitý krok našich životů. Byli jsme tedy této volbě ochotni a odhodláni věnovat čas i energii, nic neuspěchat a vše pečlivě zvážit. Jako první nás zaujala Trojská labuť. Zhruba po 20ti minutové prohlídce a další půlhodině pohovoru s vedením školky jsme zažádali o místo pro našeho syna na příští rok :-)... jak se říká v reklamě na Kofolu: když ji miluješ, není co řešit....:-) tak nás školka zaujala, tak jednoduché rozhodnutí to bylo a stejně tak jednoduché a radostné je pro Samuela Trojskou labuť navštěvovat.

Chceme mít ze Sama správného kluka a později muže, správně ho vést, rozvíjet a formovat jeho osobnost. V tom všem vnímáme školku jako důležitého partnera. Jsme moc rádi, že se může pohybovat v prostředí, které je inspirativní, plné pozitivní atmosféry, a které se snaží dětem poukazovat v našich očích správné životní hodnoty!

Bořek Dočkal a Kamila Dočkalová
Fotbalista AC Sparta s manželkou
Při výběru školky pro syna jsme dostali doporučení na Trojskou labuť. Od začátku komunikace se školkou jsme oceňovali vlídný, přátelský a otevřený přístup, který byl později zřejmý i při práci s dětmi. Již na první pohled bylo jasné, že klukům vyhovuje jak prostředí školky, tak celkové klima. Školka na nás působila jako prostor, kde by se naši synové mohli plně a v podporujícím prostředí rozvíjet. Pro nás byla důležitá také možnost flexibilně plánovat dny, kdy děti budou ve školce. Za velmi přínosnou považujeme také jazykovou úroveň lektorů, aktivity jsou různorodé a dětem jsou formou her poskytovány příležitosti k učení. Všechna naše očekávání byla zcela naplněna.
Ondřej Čelůstka a Hana Čelůstka
Bývalý fotbalista AC Sparta a české národní reprezentace s manželkou

Milí rodiče, pokud stojíte před velmi důležitým rozhodnutím, a to výběr školky bezpochyby je, třeba vám tyto řádky pomohou. Náš syn navštěvuje Trojskou labuť od jesliček. Teď už je předškolákem a není nic, co bych školce a lidem v ní za ta léta vytkla. Naopak.

Velmi oceňuji, že hrou děti vzdělávají a rozvíjejí. Vítám individuální přístup, užitečné rady rodičům a v neposlední řadě přítomnost rodilých mluvčích. Konverzace v anglickém jazyce tak dětem nedělá problém. Co já bych za to ve svém dětství dala :-)

Náš syn za rok nastoupí do školy. Jsem si jistá, že díky přípravě v Trojské školce, to pro něho bude bezproblémová změna a také už přesně vím, kam povedou kroky našeho druhorozeného syna...do Trojské labuti.

Alexandra Mynářová
Moderátorka

Pražskou část Troja považujeme za jedno z nejhezčích míst na bydlení v Praze. Vybrali jsme si tady bydlet nejen kvůli zeleni a klidu, ale jelikož máme malého syna, hledali jsme i vhodnou školku a Trojská labuť nás ohromila!

Profesionální a zároveň přátelský přístup všech! Nenásilný vzdělávací program, individuální přístup ke všem dětičkám, denně plno zážitku a navíc si děti vytvořili mezi sebou i učiteli přátelství, které doufám přetrvá, jelikož odchází do školy, na kterou předškoláčky perfektně ve školce připravují a pomáhají nám rodičům ve všech otázkách. Pro rodiče nemůže být lepší pocit, než když je jeho dítě spokojené. Trojská labuť má naši absolutní důvěru a dlužíme všem velký dík.

Jiří Novotný a Zuzana Novotná
Hokejista KHL, NHL a evropské ligy

Ačkoli sama nemám dennodenní zkušenost se školkou, kam chodí moje vnučka Josefínka, je pro mě největší odměnou její nadšené vykládání o tom, jak se jí ve školce líbí a co všechno spolu s kamarády každý den podnikají. Oceňuji komunikaci nejen v českém, ale i v anglickém jazyce s rodilými mluvčími, díky kterým se už na dovolených Josefínka bez problémů domluví s ostatními anglicky mluvícími dětmi.

Beáta Rajská
Módní návrhářka

Jsme moc rádi, že si nás jazyková školka Trojská labuť vzala pod svoje křídla. Na všech, kteří tu pracují je vidět, že mají děti rádi a děti mají zase rády je. Je tu pohoda a příjemná atmosféra se spoustou hraček a anglických slovíček:-).

Světlana Witowská
Moderátorka

Chtěl bych moc pděkovat za čas, který byl věnován našemu Sebíkovi. Nadšenost, hravost, přátelství a vynikající parta učitelů. Víc takových školek.

Petr Cerha-Nasty
Moderátor Evropy 2

Průhonická Labuť mě vrátila do dětstvi. Chtěla jsem si to s mojí Sašenkou vyměnit a zůstat tam místo ní. To je myslím nejlepší důkaz toho, jak školka funguje. Užili jsme si zde krásné chvíle a bude nám smutno.

Dekujeme za vše.

Nela Boudová
Herečka

Kde začít, když bych chtěla vyjmenovat vše, proč jsem ráda, že jsme si vybrali právě vaši školku? Moc oceňuji individuální přístup. Každé dítě potřebuje něco jiného a vy toto respektujete. Potvrdilo se nám to u staršího syna, tak i u mladšího, který k vám nastoupil nedávno.

Velmi nám pomohli i osobní konzultace, které poskytujete. Občas potřebujeme s něčím poradit a vaše rady fungují. Příjemná jsou i setkání s ostatními rodiči a učiteli při besídkách nebo jiných akcích ve školce, kde máme možnost poznat se trochu víc. V neposlední řadě jsme velmi spokojeni s výukou angličtiny, kde je na dětech vidět velký posun vpřed. Pak se nestačím divit, co náš starší syn rozumí a jak dokáže složit jednoduché věty.

Mário Holek s manželkou
Fotbalista AC Sparta

Chcete vidět více referencí?

Podívejte se, co o nás říkají

Recenze Google

Školka Trojská labuť nás hned při první návštěvě oslovila příjemným individuálním přístupem k dětem, pozitivní atmosférou, množstvím

zájmových kroužků s kvalitní hravou výukou anglického jazyka, rovněž interiér školky je navržen tak, aby se zde děti cítily, co nejlépe.

Jsme zde velmi spokojeni a jsme moc rádi, že v okolí našeho bydliště existuje předškolní zařízení, které plně vyhovuje našim požadavkům.

Bohdan Ulihrach

Školku Trojská labuť mohu doporučit. Za vše mluví moje vynikající osobní zkušenost! Dlouho jsem hledala vhodné centrum pro svoji dcerku. Sophie je velmi společenská a živá, velmi jí svědčí přítomnost dalších dětí. Začala chodit do školky ve 23 měsících. Dnes je Sophince 26 měsíců a je až neuvěřitelné jakých pokroků za ty tři měsíce dosáhla! Vše díky vynikající komplexní péči ve školce Trojská labuť. Jsem za to velmi ráda, mohu se plně soustředit na své podnikání, protože vím, že je Sophii ve školce šťastná a v bezpečí.

Karla Součková

Absolutně nejlepší česko - anglická školka v okolí a možná i v celé Praze. Jedinečný přistup k potřebám dítěte, profesionální a zároveň přátelský kolektiv, nádherné prostředí, skvělé učební metody!

Hana Harris

Vaše péče o řeč je skvělá. Líbí se mi a moc, že i spolupracujete s naším logopedem a vzájemně se doplňujete a jeden navazuje na druhého. Takovou komplexní péči jsme ani nečekali. Nemáte konkurenci.

Jana V.

„Naše Elinka chodí do jesliček už od 1 roku, bylo velice těžké ji k Vám dávat, protože je ještě strašně malinká a nikdy nebyla beze mě. Ale moje starost byla zbytečná. Elinka se do jesliček těší a je vidět, že je šťastná. Moc děkuji, že alespoň v čase, kdy nemůžeme být spolu, vím, že je v bezpečí a má to v jesličkách ráda. Děkuji :)“

RD

„Každý víkend si náš Pepík balí batoh a botičky a běží do školky. Pokaždé mu musíme vysvětlovat, že o víkendu se do školky nechodí. Jste nejlepší anglická školka v celé Praze, nikdy jsem si nemyslela, že bude chtít do školky i o víkendu. Děkujeme.“

Monika R.

Jsem velice ráda, že jsme našli jazykovou školku Trojskou labuť. Vaše individuální péče je neuvěřitelná. Moc bych chtěla vyzdvihnout Vaše pravidelné individuální konzultace, které jsou pro nás s manželem vždy velice přínosné. Komplexní hodnocení je vždy objektivní a reálné. I nám moc pomáhají profesionální rady, které nám dáváte. Moc nám to pomáhá ve výchově. Moc děkuji všem tetám a strejdům ve školce.

p. Mašková

O víkendu šel Patrik s tatínkem na golf a nevěřili jsme svým očím. On hraje jako profesionál. Vaše golfové lekce s trenérem jsou na vysoké úrovni. Není to pouze aktivita na zabavení dětí, ale děti golf vážně učíte.

Alena

Moc děkuji za aktivity, které dětem nabízíte. Můj Péťa je vždy úplně nadšený, když odchází ze školky a jedeme domů. Doma stále vypráví, jak jezdil na konících a přitom se staral o klokánky, které mají na farmě. Vaše aktivity jsou skvělé.

Sabina

Chtěli bychom poděkovat za organizaci narozeninové oslavy naší Áji. Byla nadšená ještě dlouhou dobu po tom. Dostala nádherný dárek a do dnešního dne nemůže zapomenout, jak ji přišel popřát Medvídek PÚ, a zatančila si s úžasným klaunem. Děkuji za péči, kterou dětem věnujete.

p. Masná

Vaše školka je opravdu jedinečná. Byli jsme s naším malým u moře a s manželem jsme se nestačili divit, když si Daneček dokázal sám v angličtině koupit zmrzlinu, bavit se s novými kamarády z Anglie, které si našel na pláži. S manželem jsme moc šťastní, že jsme si vybrali Vaši školku. Moc děkujeme za péči, kterou nám poskytujete.

S. Husiková

Chtěli bychom vyzdvihnout Vaší dětskou besídku ke konci školního roku. Byla roztomilá a nezapomenutelná. Byla jsem hrdá na svého Honzíka. Je skvělé, že výuka angličtiny u Vás je jedinečná a děti mluví anglicky, rozumí angličtině a jejich přízvuk rodilého mluvčího, který mají odposlouchaný? Je jedinečný.

Mandalová Š.

Zaujali jsme Vás, ale stále váháte?

Přijďte se k nám podívat
a poznejte nás osobně

Chci osobní prohlídku
Rychlé kontakty

Volejte
+420 607 333 444
E-mail
info@skolkylabut.cz

Kontakty
Sociální sítě
Facebook Instagram Youtube