V čem se lišíme od ostatních?

Našim cílem je děti seznámit se světem kolem nás inovativní a zábavnou formou.

Naše soukromá školka Trojská labuť se nachází ve vilové čtvrti na klidném místě mimo hlavní silnici. Blízko školky se nachází nádherná a poklidná chráněná krajinná oblast. V této části na úpatí pražské Troji, je také jedno z nejčistších ovzduší Prahy, rodiče tak mají pro své děti prostředí, které splňuje podmínky pro zdravý a bezpečný způsob trávení času jejich dětí.

Pár slov o školce

Trojská labuť

Nabízíme nejmodernější vzdělávací program vytvořený za pomoci speciálních metodik vzdělávání pro předškolní věk dětí. Ideální pro rozvoj a výrazné zlepšení přirozené inteligence a znalostí dětí zábavnou formou. Disponujeme rozsáhlým vybavením, výukovými, didaktickými pomůckami stávající generace.

Naše školka má zahradu, velkou terasu, která navazuje na hrací místnost a pak ještě další terasu s bazénkem. Školka má také novou keramickou dílnu včetně keramické pece.

Návrh interiéru školky jsme svěřili renomovanému architektovi, aby jsme zaručili vysokou kvalitu výukových i hracích prostor vybavení školky. Ta odpovídá zákonným normám o hygieně a bezpečnosti a splňuje nejvyšší standardy nezávadnosti použitých materiálů, bezpečné hrany, konstrukce, ochranné fólie oken a další.

V případě souhlasu se všemi rodiči je u nás možnost sledovat bezpečí vašich dětí v hrací místnosti přes on-line kameru (přístup pouze přes kód, pouze rodičům našich dětí)


Chci znát cenu Přijďte se k nám podívat


Přehled kroužků ve školce

Poznejte nás blíž

Jak to u nás vypadá?

Podívejte se, jak to u nás vypadá a na co se může Vaše dítě těšit. Čeká jej spousta různorodých aktivit, hraček rozvíjejících představivost a hlavně mnoho usměvavých kamarádů!

Poznejte nás

Náš tým v Trojské labuti

Sabina KřížováJednatelka MŠ

Považuji za zásadní připravit naše děti na budoucnost, která na ně čeká a stále se zvyšující nároky, které na ně budou kladeny. Trojskou labuť jsem vytvořila jako anglickou školku, anglicko-českou školku a jesle s nejvyšší úrovní po mnoha stránkách.

Více informací
Jan VodrážkaZástupce jednatele MŠ

Honza své pedagogické dovednosti prohluboval během stáže v Anglii. Zde nejen rozšířil své znalosti anglického jazyka, ale též systematicky studoval metodiky výuky předškolních dětí v zahraničí. Honza se stal garantem předškolní přípravy díky svým dlouholetým zkušenostem a úspěšně připravil několik skupin dětí na vstup do školního prostředí. Jeho neustálá pozitivní energie a kreativní přístup obohacují veškerou interakci s dětmi.

Více informací
MirkaMetodik vzdělávání v českém jazyce

Mirka vystudovala střední zdravotnickou školu obor všeobecná zdravotní sestra. Po absolvování školy pracovala 3 roky v dětské odborné léčebně, kde získala mnoho zkušeností s dětmi předškolního věku. Zde zjistila, že ji práce s dětmi naplňuje a rozhodla se studovat obor speciální pedagogika pro předškolní děti na univerzitě Palackého v Olomouci.

Více informací
George B.Metodik vzdělávání v AJ

George k nám nastoupil jako učitel hudby a anglického jazyka, výuku vede pouze v anglickém jazyce. Vystudoval střední školu v USA, Virginia, Woodson High School, kde již zjišťoval, že jeho budoucím zaměstnáním bude výchova a vzdělávání dětí předškolního věku.

Více informací
AdélaHeadteacher

S dětmi pracuje od svých 12 let. Je nejstarší z rodiny, vždy pomáhala s mladšími dětmi z rodiny. Zjistila, že práce s dětmi ji baví a začala hlídat děti i mimo rodinu.

Více informací
VerčaVedoucí učitelka v jesličkách

Veronika vystudovala Hotelovou školu v Jeseníku v oboru hotelnictví a cestovního ruchu. Už na střední škole si velmi oblíbila anglický jazyk a chtěla cestovat a pracovat v zahraničí, aby si jej mohla zdokonalit. Také ráda hlídala děti a proto se po střední škole rozhodla, že odcestuje jako au pair do USA, kde byla 2 roky a starala se o děti ve věku 0-4 let.

Více informací
AnhelinaUčitelka angličtiny

Anhelina je mladá, kreativní učitelka, která snila o tom být učitelka již od dětství. Studovala jazykovou univerzitu, kde v roce 2018 obdržela diplom za anglicky mluvící specialistku.

Více informací
AničkaPředškolní pedagog

Anička má vystudovanou střední pedagogickou školu na Evropské. Momentálně studuje na Karlově univerzitě obor Český jazyk a speciální pedagogika. S dětmi velmi ráda tráví svůj volný čas, v minulých letech také strávila část prázdnin jako vychovatelka na ozdravných pobytech pro děti z dětských domovů.

Více informací
BuraUčitel angličtiny

Bura je absolvent učitelství anglického jazyka. V současné době studuje magisterské studium Gender Studies na Univerzitě Karlově. Pochází z učitelské rodiny a uvědomuje si důležitost vzdělání ve všech oblastech života.

Více informací
VeronikaUčitelka angličtiny

Veronika s dětmi začala pracovat již v 15 letech a to jako lektorka plavání v plaveckém oddíle v Kolíně, kde vedla děti 3-9 let. Práce s dětmi ji bavila natolik, že v zimě pracovala jako instruktorka lyžování a poté se rozhodla nasbírat více zkušeností s dětmi a zdokonalit si angličtinu a tak odjela do Norska jako Au-pair.

Více informací
NahidVýuka angličtiny a logického myšlení

Nahid studuje PhD. na ČVUT od roku 2021. Učení a vyučování je její vášeň, které se věnuje posledních 13 let. Pracovala na různých školách a má mnoho dovedností.

Více informací
JanaLogopedický preventista

Jana má ve školce na starosti logopedickou prevenci a podporuje rozvoj řeči u našich dětiček. Stará se i o ty naše nejmenší a dělá to s láskou a nadšením.

Více informací

Zaujali jsme Vás, ale stále váháte?

Přijďte se k nám podívat
a poznejte nás osobně

Chci osobní prohlídku
Rychlé kontakty

Volejte
+420 607 333 444
E-mail
info@skolkylabut.cz

Kontakty
Sociální sítě
Facebook Instagram Youtube